Styczniowe spotkanie adminów projektów

Moderator: avee

ODPOWIEDZ
Piotr r.
Posty: 1221
Rejestracja: 24 kwie 2011, 19:17

Styczniowe spotkanie adminów projektów

Post autor: Piotr r. »

Jak już wszyscy wiedzą 24 stycznia br. odbyło się spotkanie administratorów lubelskich projektów FSI z przedstawicielem na Europę Jeanem Hausmansem.
Każdy rozmawiał o swojej części projektu. O zapewnieniach, że będą odblokowane zdjęcia już opublikowane, nie chcieliśmy pisać. O tym już mówiliśmy od dwóch lat...

Warto jednak wspomnieć o propozycjach jakie zgłosiliśmy, żeby poprawić wyniki prac wolontariuszy i zachęcić nowe osoby do pracy w projekcie.
* Usunięcie ze spisu zbędnego pola "Dzień zdarzenia"
To wynik błędnej interpretacji naszej prośby o mylną podpowiedź do pola "Data".
* Skrócenie, a właściwie podzielenie obecnej, czwartej części projektu.
Pozwoliłoby to na publikację dotychczasowej, ponad rocznej pracy. Przy tempie jakie w tej chwili obserwujemy (ok.2% miesięcznie) wyniki z naszej pracy byłyby dostępne za dwa - trzy lata. Myślę, że pokazanie wyniku naszej pracy zachęciłoby Was do chętniejszego poświęcania pół godziny czasu dziennie na pracę w tym projekcie.
* Jeśli już mowa o wynikach projektu... Przypomnieliśmy, że nam Polakom łatwiej indeksów z Lublina szukać w w Lublinie. Mamy dostać pliki z dotychczasowymi spisami. Rozszerzy to w niektórych przypadkach to co i tak już jest w naszej bazie o dodatkowe dane. Indeksacja w dużym stopniu pokrywa się z projektem. W wielu przypadkach spisane wcześniej indeksy pomagają w pracy w projekcie FSI.

Wraz z zestawieniami Jean napisał pozdrowienia dla wszystkich wolontariuszy:
Thanks for all the good work and a wonderful nice weekend!
Jean

Które niniejszym przekazuję i do których się przyłączam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje bieżące”