UWAGA !!!!
W związku z zamknięciem przez NAC w dniu 31 maja 2021 szukajwarchiwach.pl linki prowadzące do aktów w starym serwisie przestaną działać.
Od dnia 12 kwietnia 2021 nie będziemy dodawać do bazy linków prowadzących do szukajwarchiwach.pl.
Prosimy stosować do indeksów te z szukajwarchiwach.gov.pl. Najlepiej by były to linki do do całej jednostki z "rocznika".
Jednocześnie poczynimy kroki w kierunku konwersji starych linków do ich nowej wersji. Nie będzie to idealne rozwiązanie, ale lepsze jakieś linki niż żadne.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NA GORĄCO - LINK DO ZORGANIZOWANEJ ZBIÓRKI NA ZAKUP WŁASNEGO SPRZĘTU DO DIGITALIZACJI https://zrzutka.pl/d2kswh

Aktualizacja indeksów na stronie FS

Moderator: avee

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Greg
Posty: 2100
Rejestracja: 24 kwie 2011, 22:38
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Kontakt:

Aktualizacja indeksów na stronie FS

Post autor: Greg »

Na stronie FS pojawiła się aktualizacja dotycząca ksiąg metrykalnych diecezji lubelskiej i radomskiej. Wycinek ze strony z dnia 14.06.2014 :

Obrazek

Załącznik informuje o dodaniu z Lubelszczyzny 75.529 zdjęć , ale w komentarzu napisano, że są to indeksy. W związku z tym, że nie zauważyliśmy pojawienia się nowych skanów, poprosiliśmy Jeana Huysmansa o wyjaśnienie ( serdeczne podziękowanie dla Ewy Tyburek za kontakt z Jeanem )
Wg uzyskanych informacji, FS zmieniło zasady publikacji wyników indeksacji z trwających projektów. Poprzednio wykonywano je po całkowitym ich zakończeniu. Wg zmienionej procedury, aktualnie wyniki będą publikowane się co miesiąc , z filmów zindeksowanych w całości.

Aktualizacja na stronie FS dotyczy więc dodania nowych indeksów z trwających lubelskich projektów część 4 Lubelskich Korzeni i części 5 LTG

[center]Sprawdziliśmy - część indeksów z naszej części projektu jest już dostępna na stronie FS !!![/center]
[center]Cieszy skrócony czas oczekiwania na zobaczenie efektów swojej pracy. Zapraszamy do indeksacji[/center]
Pozdrawiam Grzegorz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje bieżące”