UWAGA !!!!
W związku z zamknięciem przez NAC w dniu 31 maja 2021 szukajwarchiwach.pl linki prowadzące do aktów w starym serwisie przestaną działać.
Od dnia 12 kwietnia 2021 nie będziemy dodawać do bazy linków prowadzących do szukajwarchiwach.pl.
Prosimy stosować do indeksów te z szukajwarchiwach.gov.pl. Najlepiej by były to linki do do całej jednostki z "rocznika".
Jednocześnie poczynimy kroki w kierunku konwersji starych linków do ich nowej wersji. Nie będzie to idealne rozwiązanie, ale lepsze jakieś linki niż żadne.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NA GORĄCO - LINK DO ZORGANIZOWANEJ ZBIÓRKI NA ZAKUP WŁASNEGO SPRZĘTU DO DIGITALIZACJI https://zrzutka.pl/d2kswh

Akt ślubu, Wąwolnica, Julia Maciąg i Jan Bartoś, 1910-akt 98

ODPOWIEDZ
saper

Akt ślubu, Wąwolnica, Julia Maciąg i Jan Bartoś, 1910-akt 98

Post autor: saper »

Witam i proszę o pomoc. Do tej pory udało mi się rozszyfrować kilka innych skanów napisanych po rosyjsku. A w tym, chyba ze względu na charakter pisma, ciężko mi coś odczytać. Rodzina to dla mnie bliska - pradziadkowie.

http://szukajwarchiwach.pl/35/1950/0/2. ... kLShMe0IsA

Z góry dziękuję.

MarcinR

Post autor: MarcinR »

Ślub miał miejsce 6/19 września 1910 roku w miejscowości Wąwolnica.
Pan Młody-Jan Bartoś, kawaler, 22 lata, urodzony w miejscowości Rzeczyca. Rodzice-Andrzej i nieżyjąca Anna zd. Czarnecka.
Panna Młoda-Julia Maciąg, panna, 21 lat, urodzona w miejscowości Huta. Rodzice -Ambroży i Anna zd. Pyszniak.
Pozdrawiam Marcin

saper

Dziękuję bardzo. I jak szybko :-)
Dzięki raz jeszcze.

MarcinR

Post autor: MarcinR »

W Bazie indeksów są metryki zarówno urodzeń Państwa Młodych, jak i ślubów Ich rodziców, z tymże przy ślubie Maciągów jest błędnie zapisane imię Ambrożego Maciąga.
Pozdrawiam Marcin

saper

Dziękuję. W razie pomocy będę się odzywał. Drzewo się rozrasta :-)

Kyyler

Re: Akt ślubu, Wąwolnica, Julia Maciąg i Jan Bartoś, 1910-akt 98

Post autor: Kyyler »

Ambroży Maciąg to ojciec mojego pradziadka Antoniego Maciąga

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum tłumaczeń”