Nazwisko Szczęsny w parafii Bełżyce

Moderatorzy: avee, El

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Greg

Nazwisko Szczęsny w parafii Bełżyce

Post autor: Greg »

Na stronie poMOCnika zamieściłem opracowanie nazwiska Szczęsny w parafii Bełżyce w latach 1856-1863 i 1878-1979. W tabeli znalazły się tylko te dane które są możliwe do publikacji. Dane spisywałem w miarę uzyskiwania informacji więc nie są one posortowane chronologicznie.

Na podstawie posiadanych informacji tworzę plik ged z powiązaniami rodzinnymi. Wygenerowany z około 200 aktów zamieściłem na stronie MyHeritage. Osoby powiązane z rodziną mogą otrzymać pełny dostęp do wszystkich danych umieszczonych na stronie Nazwisko Szczęsny w parafii Bełżyce
Pozdrawiam Grzegorz

Kinga Stanek

Re: Nazwisko Szczęsny w parafii Bełżyce

Post autor: Kinga Stanek »

Przejrzałam plik w poMOCniku i w pozycji 9 Michał Szczęsny brał ślub w 1904 akt 17 z Katarzyną Stanek ale w dniu ślubu była wdową po Marcinie Stanku. Z domu była Bednarczyk. Zatem rodzice to Tomasz Bednarczyk i Marianna Pietraś. W pliku jest Tomasz Stanek i Marianna Pietraś.
Nie wiem czy to ma znaczenie na tyle aby dokonać poprawki ale akurat wpadło mi w oko bo szukałam swoich członków rodziny.
Dokładnie Agnieszka Szczęsna z d. Stanek (1815-1866), która wzięła ślub ze Stanisławem Szczęsnym (1812-1850).
Dziękuję za możliwość skorzystania z pliku.
Pozdrawiam.
Kinga Stanek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lublin i okolice”