UWAGA !!!!
W związku z zamknięciem przez NAC w dniu 31 maja 2021 szukajwarchiwach.pl linki prowadzące do aktów w starym serwisie przestaną działać.
Od dnia 12 kwietnia 2021 nie będziemy dodawać do bazy linków prowadzących do szukajwarchiwach.pl.
Prosimy stosować do indeksów te z szukajwarchiwach.gov.pl. Najlepiej by były to linki do do całej jednostki z "rocznika".
Jednocześnie poczynimy kroki w kierunku konwersji starych linków do ich nowej wersji. Nie będzie to idealne rozwiązanie, ale lepsze jakieś linki niż żadne.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NA GORĄCO - LINK DO ZORGANIZOWANEJ ZBIÓRKI NA ZAKUP WŁASNEGO SPRZĘTU DO DIGITALIZACJI https://zrzutka.pl/d2kswh

"Janowskie Korzenie"

Moderatorzy: avee, El

ODPOWIEDZ
grzegorzbos

"Janowskie Korzenie"

Post autor: grzegorzbos »

Mam pytanie, czy ktoś z Państwa dysponuje cyfrowymi wersjami "Janowskich Korzeni" od numeru 16 wzwyż. Wiem, że są w dyspozycji Muzeum w Janowie, ale mieszkam w Słupsku i trudno mi tam dotrzeć. Interesują mnie materiały o Wolicy, Krzemieniu, Godziszowie, o nazwiskach Boś, Baś, Paś. Byłbym bardzo wdzięczny.

Andrzej

Re: "Janowskie Korzenie"

Post autor: Andrzej »

Prawami autorskimi dysponuje Muzeum i tylko oni mogą wysłać. Obawiam się, że muszą mieć też zgodę autorów tekstów. "Janowskie Korzenie" można zamówić w Muzeum lub kupić w księgarni w Janowie Lubelskim. Czasopismo jest też dostępne w bibliotekach naukowych, więc problem nie istnieje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ziemia Janowska”