Serwer Lubgensftp wyłączony

Moderator: avee

ODPOWIEDZ
Piotr r.

Serwer Lubgensftp wyłączony

Post autor: Piotr r. »

Z przykrością informuję, że niestety ale musieliśmy wyłączyć serwer FTP, żeby nie stracić więcej danych. Musimy wymienić coraz bardziej uszkodzony dysk twardy.

W związku z tym wszystkie linki do skanów publikowanych z naszego serwera nie będą aktywne do czasu ponownego uruchomienia. Również http://lubgensftp.eu/fotolubgens/ przestała działać.
Postaram się zakupić dysk tak szybko jak to będzie możliwe, żeby utrudnienia potrwały jak najkrócej.

Materiały do indeksacji będę rozsyłał drogą meilową. Zainteresowani indeksacją proszeni są o zgłoszenie zapotrzebowania na materiał. kontakt(@)piotrreszka.pl

Jednocześnie informuję, że portal ( forum ; regestry ; poMOCnik ; forolubgens ) działa i dziać będzie bez zarzutu.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Piotr r., łącznie zmieniany 1 raz.

Piotr r.

Post autor: Piotr r. »

Serwer FTP znów działa.
Dzięki Waszemu wsparciu moralnemu udało się sprawnie przeprowadzić modernizację bez większych przestojów. Zakupiłem dysk 2 Terabajty na zawartość serwera. Obecnie pojemność serwera to niespełna 1 Terabajt danych.
Poprawiłem też linki podpięte do regestrów.
Dziękuję za wszystkie głosy wparcia jakie otrzymałem. Dziękuję też Mirkowi za administrowanie serwerem od początku jego istnienia.
Bez Mirka i udostępnionego serwera na zdjęcia, portal nie rozwijałby się tak jak do tej pory.

Niestety część danych została utracona. Proszę osoby, które zauważą braki na serwerze o zgłoszenie uwag. Postaramy się uzupełnić dane z backupu. W tej chwili

ODPOWIEDZ

Wróć do „I inne”