Nasze albumy zdjęć - foto.lubgens.eu

Moderator: avee

ODPOWIEDZ
Piotr r.
Posty: 1221
Rejestracja: 24 kwie 2011, 19:17

Nasze albumy zdjęć - foto.lubgens.eu

Post autor: Piotr r. »

Witam.
Wróciłem do pomysłu sprzed kilku miesięcy i dzisiaj zaktualizowałem i uporządkowałem albumy zdjęć.
Jest bardzo dużo do pokazania, podzielenia się swoimi zdjęciami, a nie każdy z nas lubi portale społecznościowe . Nowy wygląd, nowy sposób pokazu zdjęć, możliwość dzielenia się z innymi rodzinnymi pamiątkami poprzez samodzielne ich dodawanie do istniejących już albumów lub tworzenie własnych to atuty nowej strony / stron. Dla większego komfortu i porządku podzieliliśmy albumy na trzy działy.

-- foto.lubgens.eu – Wszystko to czym chcemy się podzielić. Pamiątkowe zdjęcia rodzinne, Dotyk historii czyli rekonstrukcje historyczne, miejsca związane z historią naszego regionu. Jest tutaj także miejsce na pokazanie piękna Lubelszczyzny, ciekawych miejsc, które odwiedziliśmy. Myślę także o regionalistach i interesującym temacie jakim są kapliczki przydrożne. Tylko w okolicach Wojciechowa jest ich ok 40-tu. O Ziemi Janowskiej nie wspomnę ;-) i innych, związanych z naszym portalem i użytkownikami naszego portalu.

-- fotolubgens.lubgens.eu – Tutaj znajdą miejsce wszystkie księgi, które możemy pokazać. Chciałem stworzyć naszą „Genbazę”, ale wyszło jak wyszło. ;-) Trochę denerwujące jest to, że księgi są „poupychane” na różnych darmowych serwerach, a reklamy, zasłaniają nam kartę księgi. Teraz mamy taką możliwość, żeby księgi zebrać w jednym miejscu. Tutaj możliwość dodawania zdjęć, z przyczyn oczywistych, wyłączyłem.

-- Cmentarze Lubelszczyzny w kadrze – W tym miejscu od samego początku gromadzimy zdjęcia z cmentarzy parafialnych, zdjęcia mogił poległych i innych miejsc pochówku. Ta galeria nie została zmieniona. Zdjęcia te są podpięte do tabel i regestrów, więc muszą zostać bez zmian. Również sposób publikacji zdjęć się nie zmienia. Prosimy o przysłanie zdjęć do mnie lub do Grzegorza, najlepiej podpisanych nazwiskami z nagrobków dla lepszej ich identyfikacji. Szczególnie zależy nam na najstarszych nagrobkach do 1945 roku.

Galeria foto.lubgens.eu
Założyłem na razie trzy główne albumy. Liczę tutaj na kontynuację tego pomysłu. Mamy już jedno zapewnienie, że będzie nowy album pamiątek rodzinnych i liczę na kolejne. Każdy zalogowany użytkownik ma możliwość samodzielnego dodawania zdjęć. Wystarczy tylko zarejestrować się i wybrać z menu „Wgrywanie zdjęć”. W oknie po prawej ukazuje nam się lista wyboru istniejących albumów, z których wybieramy ten do którego chcemy dodać zdjęcia. Poniżej link: „... lub stwórz nowy album” po kliknięciu którego wybieramy album nadrzędny, do którego chcemy wstawić nowy album. Następnie wybieramy zdjęcia z naszego komputera do wgrania i jeśli wszystko się zgadza klikamy przycisk „Rozpocznij wysyłanie”.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany spodobają się Wam, a zdjęcia tam umieszczane będą interesującą podróżą w czasy minione bądź inspiracją do odwiedzenia niektórych miejsc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „I inne”