Inne

Moderator: avee

Zablokowany
Piotr_Glądała

Post autor: Piotr_Glądała »

Wiesz Piotrze, Twoje konto na oficjalnym forum projektu zostało zablokowane na Twoje życzenie. Sam mnie o to prosiłeś - nawet kazałeś mi usunąć wszystkie Twoje posty itd. Postów nie usunąłem bo wiele osób korzysta z tych pomocy a zresztą dziwnie wyglądałoby to. Więc przestań pisać i wpajać ludziom że Lubelskie TG pokrzywdziło Cię także w taki sposób bo to nie jest prawda. Co do Pana Kociubowskiego. Jego konto zablokowałem ze względu na wyjątkowy brak szacunku do partnera projektu. Zapewne Pan Kociubowski wie o co chodzi ale jeśli już zapomniał to mamy e-mail i możemy odświeżyć mu pamięć.

Na koniec , jako przyszłemu nowemu koordynatorowi w projekcie mormońskim ( dla zainteresowanych - powstaje nowa grupa pod kierownictwem Reszki) nie życzę Ci abyś musiał przechodzić tak dziwne spięcia miedzy ludźmi jak ja z Tobą i Twoją grupą.

Pozdrawiam
Piotrek

Awatar użytkownika
Greg

Post autor: Greg »

Piotr_Glądała pisze:Co do Pana Kociubowskiego. Jego konto zablokowałem ze względu na wyjątkowy brak szacunku do partnera projektu. Zapewne Pan Kociubowski wie o co chodzi ale jeśli już zapomniał to mamy e-mail i możemy odświeżyć mu pamięć.
I widzisz tym się różnimy, że ja Cię za taką wypowiedź nie usunę z tego forum ponieważ nie traktuję go jak prywatny folwark, ale jako dobro wszystkich . Możesz nawet upublicznić mój e-mail pisany do Dominika. Nie ma w nim nic co świadczyłoby o moim braku szacunku wobec partnera projektu. O ile mnie pamięć nie myli pisał do mnie Dominik a nie Partner projektu czy też zarząd LTG. Taką korespondencję traktuję jako prywatną i poufną więc jakim cudem piszesz "mamy e-mail". Mam się za Was wstydzić czy sami potraficie ? Szkoda dalej pisać.
Pozdrawiam Grzegorz

Magda

Post autor: Magda »

Piotr_Glądała pisze: Na koniec , jako przyszłemu nowemu koordynatorowi w projekcie mormońskim ( dla zainteresowanych - powstaje nowa grupa pod kierownictwem Reszki) nie życzę Ci abyś musiał przechodzić tak dziwne spięcia miedzy ludźmi jak ja z Tobą i Twoją grupą.
Proszę się nie martwić, u nas żadnych spięć nie ma, a wręcz odwrotnie jest miło i profesjonalnie. Ale wiadomo, że każde forum ma swojego gospodarza i to on dba, aby użytkownicy i odwiedzający czuli się dobrze. Widocznie na forum LTG większość z nas nie zaznała luksusu dobrego samopoczucia i w związku z powyższym znalazła miejsce tutaj.
Mam nadzieję, że to Pana nie dziwi? Odnośnie szacunku. Szanowny Panie Glądała - na szacunek trzeba sobie zasłużyć!
Magdalena

Piotr_Glądała

Post autor: Piotr_Glądała »

Magda pisze:
Piotr_Glądała pisze: Na koniec , jako przyszłemu nowemu koordynatorowi w projekcie mormońskim ( dla zainteresowanych - powstaje nowa grupa pod kierownictwem Reszki) nie życzę Ci abyś musiał przechodzić tak dziwne spięcia miedzy ludźmi jak ja z Tobą i Twoją grupą.
Proszę się nie martwić, u nas żadnych spięć nie ma, a wręcz odwrotnie jest miło i profesjonalnie. Ale wiadomo, że każde forum ma swojego gospodarza i to on dba, aby użytkownicy i odwiedzający czuli się dobrze. Widocznie na forum LTG większość z nas nie zaznała luksusu dobrego samopoczucia i w związku z powyższym znalazła miejsce tutaj.
Mam nadzieję, że to Pana nie dziwi? Odnośnie szacunku. Szanowny Panie Glądała - na szacunek trzeba sobie zasłużyć!

Wszystko ma swoje 5 minut. Więc zobaczymy jak to się poukłada w przyszłości aczkolwiek życzę Wam dużo sukcesów. Jako że nie jestem już związany z prowadzeniem żadnych funkcji z LTG bo zrezygnowałem z prowadzenia czegokolwiek to wszystko co piszę od 1 września , piszę tylko i wyłącznie na swoje prywatne konto.

O Pani napiszę tylko tyle, jest pani bezczelna i ograniczona żeby takie bzdury pisać człowiekowi który od pięciu lat każdy dzień poświęcał WAM - amatorom genealogii. I zapewniam Panią że pojawienie się Reszki ,Kociubowskiego i grupki tak myślących jak Pani nie nadszarpnęło mojego wizerunku. To tylko świadczy o Was jak traktujecie doświadczonych ludzi, historyków, genealogów , ludzi kultury etc.

Nie zamierzam już więcej wchodzić na ten portal bo szczerze, zrezygnowałem już z jakichkolwiek dyskusji z Wami. Po prostu szkoda mi nerwów no tłumaczenie oczywistości.

Żegnam

Piotr Glądała

Awatar użytkownika
Greg

Post autor: Greg »

Piotr_Glądała pisze:I zapewniam Panią że pojawienie się Reszki ,Kociubowskiego i grupki tak myślących jak Pani nie nadszarpnęło mojego wizerunku. To tylko świadczy o Was jak traktujecie doświadczonych ludzi, historyków, genealogów , ludzi kultury etc
Jesteśmy ludźmi Wielkiej Kultury, której zwyczajnie ci nie starcza pisząc posty o takiej treści. A teraz cytat twojej wypowiedzi z własnego forum "Widzisz , swego czasu pojawiały się tu tak dziwne i niemające nic wspólnego z rzeczywistością posty , głównie użytkownika Jado , że postanowiłem uporządkować tą kwestie regulaminem i ukrócić takie bzdurzenie. Człowiek ten, w bezczelny sposób odnosił się do Lubelskiego TG a raczej nikt sobie nie pozwoli na coś takiego. Dziwię się Tobie że tak reagujesz na ten regulamin, raczej każda jednostka posiada taki dokument który porządkuje sprawy grzecznościowe i sprawia że użytkownik na forum nie znajdzie wyzwisk ,braku szacunku itp"
Istny Dr. Jekyl i Mr. Hyde z ciebie :lol: co odnoszę dodatkowo do stwierdzenia o nienadszarpniętym wizerunku :mrgreen:- tylko którym, bo występowałeś już na forum LTG pod różnymi nazwami (loginami) używając ich do tępienia ludzi którzy chcieli coś zrobić dla środowiska.
Piszesz że zrezygnowałeś z prowadzenia czegokolwiek i nie masz żadnej funkcji - ja widzę że nadal jesteś administratorem na forum LTG i usuwasz posty ludzi którzy mają czelność ci się sprzeciwiać.
I na koniec - wejdziesz na ten portal wejdziesz (tylko nie zalogowany) po to by przeczytać że straciłeś już do reszty honor i rzekomy wizerunek.
Pozdrawiam Grzegorz

Awatar użytkownika
sowa57

Post autor: sowa57 »

Szanowni Państwo!!! Litości!!! Nie mam pojęcia o co ta wojna , ale jestem , delikatnie rzecz ujmując , zniesmaczona tym , co tu się dzieje.I o opamiętanie proszę, wszak , z założenia , spotykamy się tutaj , w zupełnie innym celu. Miejmy wzgląd na szacunek do naszych przodków i na to , co tak pięknie nazywamy lubelskimi korzeniami . Pozdrawiam zwaśnione strony. Bożena

joan24

Post autor: joan24 »

Proponuje usunąć z forum poyższy temat, ponieważ wprowadza on na tym forum atmoswere jaka panowała niedawno na forum Piotra G, a to chyba nikomu nie jest potrzebne, a osoby nie wtajemniczone mogą to źle odebrać
Pozdrawiam Joanna
P.S Moją odp na pierwszy post Piotra G na tym forum była rezygnacja z członkostwa w LTG

Piotr r.

Post autor: Piotr r. »

W pierwszym swoim poście na stroni głównej portalu napisałem tak
Wysłany: 2011-04-24, 23:11 Informacje podstawowe

Naszym celem jest działanie, wykorzystywanie pomysłów pasjonatów - genealogów. Bynajmniej nie chcemy wchodzić w paradę żadnemu Towarzystwu Genealogicznemu.
Sprawy Stowarzyszeń pozostawiamy Stowarzyszeniom.
Jest jednak sporo osób, których praca na rzecz innych nie jest spożytkowana właściwie lub w ogóle. Jest to też sposób na promocję naszego regionu.
Będziemy promować projekty powszechnie uznawane za ważne, przydatne i związane z Lubelszczyzną.
Nie jestem taki jak były prezes stowarzyszenia, które powinno łączyć genealogów lubelskich a nie dzielić i nie usunę tego tematu.
Uważam tak jak przedmówczynie oraz wszyscy użytkownicy tego forum, że nie ma sensu psuć sobie krwi zbędnymi emocjami i

Uważam temat za zakończony!

Zablokowany

Wróć do „I inne”