UWAGA !!!!
W związku z zamknięciem przez NAC w dniu 31 maja 2021 szukajwarchiwach.pl linki prowadzące do aktów w starym serwisie przestaną działać.
Od dnia 12 kwietnia 2021 nie będziemy dodawać do bazy linków prowadzących do szukajwarchiwach.pl.
Prosimy stosować do indeksów te z szukajwarchiwach.gov.pl. Najlepiej by były to linki do do całej jednostki z "rocznika".
Jednocześnie poczynimy kroki w kierunku konwersji starych linków do ich nowej wersji. Nie będzie to idealne rozwiązanie, ale lepsze jakieś linki niż żadne.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NA GORĄCO - LINK DO ZORGANIZOWANEJ ZBIÓRKI NA ZAKUP WŁASNEGO SPRZĘTU DO DIGITALIZACJI https://zrzutka.pl/d2kswh

Prośba o zdjęcia nagrobków

Cmentarze Lubelszczyzny

Moderatorzy: avee, El

ODPOWIEDZ
adrianjurczak
Posty: 9
Rejestracja: 24 cze 2019, 23:43
Lokalizacja: Berlin

Prośba o zdjęcia nagrobków

Post autor: adrianjurczak »

Prosiłbym, by jeżeli ktoś będzie miał czas a mieszka w okolicy, bądź sam będzie czegoś szukał na którymś z tych dwóch cmentarzy o zdjęcia nagrobków.

Potok Wielki :

Wszystkich z nazwiskiem Ciasnocha (głównie zależy mi naturalnie na lini prostej Eleonorze oraz Adamie Ciasnocha, oraz rodzicach Franciszka Mariannie oraz Franciszku).

Majdan Modliborski
Wszystkich o nazwisku Pyć oraz Kozioł/Kozieł (nazwisko występuje w obu wariantach), jak i Antoniego oraz Zofii Bieleckich.

Nie wiem, czy nagrobki jeszcze będą istnieć, ale przy wielu osobach znam np Datę urodzenia, a zgonu już niestety nie, bądź odwrotnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Idąc cmentarną aleją...”