Modliborzyce - nowe materiały

Wszystko co dotyczy genealogii.

Moderatorzy: avee, El, MarcinR

ODPOWIEDZ
grzegorzbos

Modliborzyce - nowe materiały

Post autor: grzegorzbos »

W marcu podobno miały być udostępnione, przekazane do archiwum kolejne materiały (księgi) z parafii w Modliborzycach. Czy ktoś ma wiedzę na ten temat? Odzywałem się zarówno do parafii jak i do archiwum, ale niestety nie otrzymałem żadnych odpowiedzi.

Krzysiek
Post autor: Krzysiek »

A co ma do tego parafia? Księgi do sandomierskiego archiwum trafią (bądź trafiły) z USC Modliborzyce i tam należy kierować swoje zapytanie. Nie wiem kiedy odpiszą i czy w ogóle odpiszą. Mi kiedyś sąsiednie janowskie USC odpisało na analogiczne zapytanie po bodajże roku i wysłaniu trzech wiadomości.
Pozdrawiam Krzysiek

Piotr r.

Post autor: Piotr r. »

W czerwcu dzwoniłem do AP w Sandomierzu. Nic z naszego terenu nie wpłynęło. Czekam bliżej listopada, żeby pojechać i sfilmować "dopływy" z całego roku, ze wszystkich urzędów. Chcesz jechać ze mną?

grzegorzbos

Chciałbym bardzo odwiedzić lubelskie, ale niestety mam tam kawałek, nie mówiąc już o braku urlopu...

grzegorzbos

Rozumiem, że od dłuższego czasu cisza związana z Modliborzycami nie zwiastuje nowych wpisów z tejże parafii?

Krzysiek
Post autor: Krzysiek »

Piotr od dwóch miesięcy nie zajmuje się genealogią. Jeśli wróci, to sfilmuje dopływy, tak jak obiecał. W innym przypadku może ktoś inny zechce się podjąć tego zadania.
Pozdrawiam Krzysiek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Genealogia ogólnie”